Збірна України у Бучі здобула першу перемогу на турнірі ім. Баннікова

17. 08. 2017

У середу, 16 серпня, у Київській області стартував XIV традиційний міжнародний турнір Віктора Баннікова.

У групі «А» юнацька збірна команда України серед гравців віком до 17 років розпочала свої виступи у змаганнях із вольової перемоги над командою Естонії – 3:1 на стадіоні

У старті прем’єрного матчу змагань наставник «синьо-жовтих» Олег Кузнецов довірився кістяку донецького «Шахтаря», одразу шість «гірників» розпочали гру з естонцями із перших хвилин. Потужний та агресивний старт у виконанні господарів турніру було змазано позиційною помилкою у захисті під час контратаки суперників – Крістофер Піхт випередив на виході Анатолія Трубіна і впевнено перекинув м’яч повз голкіпера у ворота.

У подальшому гольових моментів у команди Кузнецова вистачало, але повсякчас у вирішальні миті виникали проблеми або з останньою передачею, або із реалізацією. На 15-й хвилині захисник Алан Ауссі вирішив допомогти своїм партнерам по атаці, вдало підключившись до виконання штрафного удару – м’яч затріпотів у сітці воріт.

Найбільше небезпеки з боку української збірної виникало на лівому фланзі атаки, де над своїми суперниками постійно «знущався» Михайло Мудрик. Саме він був близьким до того, щоб вивести свою команду вперед у рахунку на 29-й хвилині, але влучив у голкіпера балтійців, а під час добивання Станіслава Біблика м’яч полетів значно вище цілі.

На перерву команди пішли за рівного рахунку, українці ще й втратили Мудрика, який отримав пошкодження перед самим свистком арбітра. Але Кузнецов кинув у бій трійку динамівців Артема Шулянського, Івана Дерогана та Ярослава Надольського, вихід яких на поле допоміг «синьо-жовтим» пожвавити гру. Буквально перша ж небезпечна атака господарів у другому тайму завершилася динамівською комбінацією та голом Вікентія Волошина. Не минуло і п’яти хвилин, як Волошин заробив право на пробиття 11-метрового удару і сам же його реалізував, розвівши м’яч і воротаря по різних кутах.

Збірна України могла і мала збільшувати різницю м’ячів на свою користь, проте голкіпер естонців Хейн кілька разів рятував свої ворота після небезпечних ударів Дерогана та Шулянського. Міг відкрити лік голам на турнірі і Надольський. Але іншої думки був страж воріт суперників, який на 61-й хвилині відбив удар півзахисника з 11-метрової позначки.

Україна U-17 – Естонія U-17 – 3:1

Голи: Ауссі (15), Волошин (42, 47, пен) - Піхт (5)

На 61-й хвилині Надольський не реалізував пенальті (воротар)

Попередження: Якуба (17), Мудрик (39), Дероган (50) – Вялья (40), Пелт (45), Пукк (50), Лаанеотс (79)

Україна: Трубін (к) – Ауссі, Снісар, Данилюк, Біблик (Дероган, 41), Волошин (Варяник, 55), Мудрик (Надольський, 41), Якуба, Мельничук (Шулянський, 41), Желізко, Підручний (Гуров, 49)

Естонія: Хейн – Черезов, Пелт (к) (Сеппік, 51), Пукк, Кокла, Шеннінг-Ларсен (Моймерс, 62), Піхт (Крутоголов, 62), Тамм (Тіїсмаа, 62), Вялья (Тунйов, 51), Тухканен (Лаанеотс, 51), Райд