Збірна України у Бучі поступилася Грузії на турнірі ім.Баннікова

18. 08. 2017

У четвер, 17 серпня, відбулися матчі другого туру групового раунду XIV традиційного міжнародного турніру Баннікова. Юнацька збірна команда Грузії U-17 обіграла українців та одноосібно очолила групу «А», а збірні Естонії та Білорусі розділили між собою очки.

На стадіоні «Ювілейний» у Бучі відбулося протистояння лідерів квартету «А» за підсумками перших матчів змагань. Нагадаємо, збірна Грузії дебютувала на Меморіалі Баннікова із розгромної перемоги 4:0 над білорусами, а українська збірна впевнено обіграла однолітків з Естонії – 3:1.

Початок зустрічі вийшов відверто шокуючим для численних вболівальників, що прийшли на стадіон підтримати «синьо-жовтих». Команда Георгі Немсадзе продемонструвала високий рівень дисципліни та максимальну зарядженість на боротьбу, двічі протягом семи стартових хвилин відзначившись у воротах Анатолія Трубіна. Електронне табло тільки почало відраховувати другу хвилину, як «хрестоносці» реалізували свою першу ж атаку. Іраклі Азаров вдало виконав низовий удар у дальній нижній кут українських воріт. Минуло ще трохи часу, і чудовий сольний прохід по центру у виконанні Зуріко Давіташвілі закінчився скидкою м’яча на вільного Вахтанга Чарквіані, який ударом з десяти метрів не схибив.

Швидкі пропущені м’ячи дещо завели підопічних Олега Кузнецова, які до цього програвали опонентам на полі у більшості єдиноборствах. На 11-й хвилині Данило Хондак відгукнувся на навісну передачу Вікентія Волошина зі штрафного, але «сфера» після його удару головою оминула рамку воріт. І все ж «синьо-жовтим» вдалося повернутися у гру, і допомогла їм у цьому блискавична контратака на 19-й хвилині. Волошин та Мудрик вивели на ударну позицію Бібліка, і Станіслав не залишив жодних шансів воротарю, відсвяткувавши цим голом своє 16-річчя.

Здалося, що українцям буде під силу і зрівняти рахунок, але невимушена помилка у захисті на 28-й хвилині призвела до пенальті у ворота Трубіна. Давіташвілі розвів м’яч і воротаря по різних кутах.

У перерві наставник «синьо-жовтих» виконав низку замін, випустивши на поле Івана Дерогана, Романа Якубу, Алана Ауссі, Артема Данилюка, а дещо згодом – і Ярослава Надольського. Ці кадрові рішення активізували дії українців в атакувальній зоні, але й грузини почали діяти обережніше біля власних воріт, маючи солідний гандикап та граючи «за рахунком».

Гольові нагоди в українців мав Артем Шулянський, який спочатку, отримавши розрізну передачу від Хондака, пробив прямісінько у голкіпера Луку Харшиладзе, а через кілька хвилин лише дивом не влучив у ворота, замикаючи на ближній стійці простріл від партнера з лівого флангу. На 74-й хвилині Мудрик виконав спробу удару по воротах зі «стандарту», але Харшиладзе зіграв надійно на лінії воріт. У наступному епізоді Надольський «стріляв» з лівої з 15-ти метрів – м’яч зрадницьки пролетів у сантиметрах від дальньої стійки.

Наприкінці поєдинку збірна України все ж забила другий гол. Дероган виграв «другий поверх» у штрафному суперників і змусив воротаря знову витягати «сферу» з сітки. Але для порятунку гри було вже запізно, українці поступилися у надважливому протистоянні із безпосереднім конкурентом за перше місце у групі.

Грузія U-17 – Україна U-17 – 3:2

Голи: Азаров (2), Чарквіані (7), Давіташвілі (29, пен) – Біблік (19), Дероган (78)

Попередження: Меквабішвілі (26) – Дероган (46), Хондак (65)

Грузія: Харшиладзе – Капанадзе (Тудебі, 80+1), Гелашвілі, Нонікашвілі, Азаров, Кваратсхелія, Чоталішвілі, Давіташвілі (к), Меквабішвілі, Шалікашвілі (Лордкіпанідзе, 60), Чарквіані (Ломтадзе, 60)

Україна: Трубін – Пінчук (Данилюк, 41), Біловар (Ауссі, 41), Біблік (Дероган, 41), Волошин, Мудрик, Шулянський, Хондак, Гуров (к) (Якуба, 41), Підручний (Надольський, 54), Ярош