Збірна Естонії у Бучі виборола п'яте місце турніру ім. Баннікова

21. 08. 2017


У матчі за п’яте місце Меморіалу Баннікова зустрічалися географічні сусіди – Естонія та Латвія. Початок зустрічі обидві команди розпочали досить нервово, було багато браку у передачах, але першими до суперника і до спеки призвичаїлись естонці, які після 10 хвилини розпочали проводити разючі атаки. І дуже швидко повели у рахунку. Спочатку на 13-й хвилині Габріелс Кіркілс після стандарту невдало підставив голову і закинув м’яч за комірець власному голкіперу, а за три хвилини Алекс Тамм у першому моменті з вбивчої позиції ледь не зламав поперечину, але за мить виправився і добив м’яч у протихід голкіперу.

 

 Лише після такого удару латвійці зуміли прокинутись і на 24-й хвилині Райвіс Вілумсонс міг скоротити рахунок, проте з близької відстані не зумів переграти голкіпера. До перерви гості мали ще одну пристойну нагоду засмутити суперника. Робертс Магрінс з за-меж штрафного майданчика пробивав потужно низом, голкіпер естонців доклав чимало зусиль аби впоратись з цим ударом.

 У перерві наставник латвійців Ігорс Степановс знайшов потрібні слова для своїх підопічні і у другому таймі вони заграли активніше, вже на 41-й хвилині скоротивши перевагу естонців. Активного Вілумсонса збили у штрафному, і арбітр вказав на «позначку», яку вдало реалізував Рейнарс Варславанс.

 

 На 52-й хвилині поєдинку латвійці мали чудову нагоду, аби зрівняти рахунок. Голкіпер збірної Естонії Хейн неймовірним чином зумів зреагувати на добивання від Алексейса Крюковічса. В останні хвилини гри пішла справжня навала на ворота Хейна, проте естонці зуміли вистояти, і довели матч до переможного завершення.

 Матч за 5 місце

 Естонія U-17 – Латвія U-17 – 2:1

 Голи: Кіркілс (13, автогол), Тамм (16) – Варславанс (41)

 Попередження: Черезов (37) – Ульдрікс (49), Федоровічс (70)

 Естонія: Хейн – Черезов, Пелт, Тухканен (Кокла, 64), Мандріков (Пукк, 75), Тунйов (Вялья, 64), Моймерс (Раід, 75), Крутоголов (Шеннінг-Ларсен, 56), Тіїсма (Піхт, 64), Лаанеотс, Тамм

 Латвія: Дубодєловс – Трусковскіс (Грігор’євс, 78), Магрінс, Вілумсонс, Ульдрікс (Сідоровс, 66), Гурєвічс (Крюковічс, 41), Ільїнс (Бамбалс, 41), Федоровічс, Кіркілс, Картішовс (Варславанс, 40+2), Лібекс

ФФУcity.bucha.org