За 2016 рік в нашому регіоні зібрано 22 мільйони військового збору

27. 11. 2016


З початку звітного року платниками, які обслуговуються в Ірпінському відділенні Вишгородської ОДПІ, було сплачено майже 22 мільйони військового збору.  У порівнянні з аналогічним періодом 2015 року надходження зросли на 0,5 мільйона гривень.

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті Бучанської міської ради, повідомляє MyBucha.

Фахівці  Ірпінського відділення   впевнені, що зазначена сума – це заслуга сумлінних платників податків, які щомісячно перераховують на модернізацію та реформування української армії 1,5% від об’єкта оподаткування (ст. 163 Податкового кодексу України).

Крім заробітної плати, військовий збір утримується з інших заохочувальних та компенсаційних виплат та винагород, які нараховуються і виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами.

В інспекції нагадують, що платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування та перерахування до бюджету військового збору є роботодавці, які нараховують доходи у вигляді заробітної плати.city.bucha.org