Зіркова ведуча з Бучі візьме участь у Міс Світу на візку 2017

05. 09. 2017


Зіркова ведуча телеканалу NewsOne Уляна Пчолкіна, яка проживає у Бучі, візьме участь у Міс Світу на візку 2017.

Про це у Фейсбук написав її чоловік Віталій Пчолкін:

"Це точно моя робота, як позаштатного радника/критика/помічника/тошнотіка/котика і т.д., так як всякими бюрократичними нюансами підготовки до конкурсу займаюся я і правила теж, мабуть перший читав, хоч і не дуже уважно, але про цей момент саме я маю говорити. Про все інше Уляна сама розкаже, там є про що…

По порядку:
- Багато хто мабуть вже чув, що наша Уля була запрошена представити Україну на конкурсі Міс Світу на візку 2017, який буде проходити в Варшаві з 29.09 по 08.10.2017, вона писала про це тут - https://www.facebook.com/pcholkina.uliana/posts/675583239300258
- Організація доволі серйозна і перші завдання дівчата вже отримали, і раз вона вже сюди вляпалася, то я мушу допамагати і саме тому звертаюся до всіх!

Звучить завдання так:
«До початку конкурсу почніть розмовляти з медіа у вашій країні - починаючи з маленьких місцевих до великих національних. Інформуйте людей про конкурс Міс Світу на візку 2017 та розкажіть про його важливу мету і значення для всього світу, а також покажіть їм свою дивовижну особистість»

І хоч я чудово розумію, що історія Уляни вже відома багатьом, але в такому контексті це дуже важливо почути. Тим більше цей конкурс дозволяє подумати і сформувати новий погляд на вирішення проблем людей з інвалідністю не тільки в Україні, але й в світі"

Редакція THebuchacity бажає успіху Уляні!city.bucha.org