Юний бучанець візьме участь в обласному конкурсі Яскраві Діти України (ФОТО)

09. 05. 2018


12-річний учень Бучанської школи №5 Кирило Свита представить наше місто на обласному турі дитячого пісенного конкурсу «Яскраві діти України». Хлопець переміг у міському відбірковому етапі, заспівавши авторську пісню українського виконавця Андрія Лучанка «Небо падає» та саундтрек до фільму про Джеймса Бонда «Writing’s on the Wall».

            Кирило займається вокалом з шестирічного віку у бучанському Зразковому театрі естради «Фабрика зірочок». За останні кілька років школяр став лауреатом багатьох міжнародних і всеукраїнських конкурсів і фестивалів, учасник 2-го відбіркового туру Всеукраїнського благодійного фестивалю "Чорноморській ігри-2018", також неодноразовий володар Кубка Гран-прі міжнародних конкурсів "Європа молода", "Moment of glory", "Art-star" та інші. Нині до перемоги у всеукраїнському пісенному конкурсі «Яскраві діти України» хлопця готує його викладач Бованенко Анна Сергіївна

            Втім самим лише вокалом таланти Кирила не обмежуються. Хлопець також відвідує бучанську школу мистецтв по класу фортепіано і завойовує призові місця на музичних змаганнях. А відпочити від напруги змагань Кирилу допомагають заняття з флай-йоги, або як її називають, «йогою у гамаках» та «антигравітаційною гімнастикою».

            Якщо школяр вийде переможцем на обласному етапі, то у фіналі конкурсу «Яскраві діти України» змагатиметься за можливість взяти участь у світовому пісенному фестивалі SANREMO JUNIOR в Італії.

            Нагадаємо, нині триває другий сезон конкурсу «Яскраві діти України», який стартував у квітні. Перший сезон пісенних змагань, що були започатковані народним депутатом та громадським діячем Ярославом Москаленком, зібрав 15 тисяч дітей з усіх куточків України. city.bucha.org