Юні бучанські футболісти - фіналісти фестивалю Футбольні надії Київщини

31. 03. 2017


Футбольні команди 1-2 та 3-4 класів Бучанської ЗОШ I-III ст. №4 у фіналі обласного Фестивалю з міні-футболу "Футбольні надії Київщини".
Сьогодні у 6-и містах області стартували зональні (півфінальні) ігри Фестивалю шкільного футболу "Футбольні надії Київщини" серед учнів 1-4 класів. Бучу у даному турнірі представляють команди 1-2 та 3-4 класів Бучанської ЗОШ I-III ст. №4 (тренер Полякова Н.В.) - переможці міського етапу Фестивалю, який традиційно проходить у листопаді. Наші юні футболісти сьогодні змагались за вихід у фінал у Вишгороді з командами з Бородянки, сусіднього Ірпеня та господарями зональних ігор. З цим завданням вони впевнено справились: команда 1-2 класів переграла всіх своїх суперників з різницею забитих і пропущених м'ячів 18 : 0, команда 3-4 класів також "тріумфувала" у всіх іграх, різниця забитих і пропущених м'ячів 11-2. Дві команди впевнено вийшли у фінал з перших місць.
Вітаємо наших юних футболістів та тренера Полякову Н.В. з успішним виступом та бажаємо перемоги у фіналі, який орієнтовно відбудеться на наступному тижні.

Volodimir Kovalsky

 city.bucha.org