Володимир Карплюк склав повноваження міського голови Ірпеня??

07. 06. 2017


Iнформаційний портал "Моя Київщина" повідомляє, що міський голова Ірпеня Володимир Карплюк 7 червня оголосив про складання своїх повноважень. 

"Хочу повідомити  Вас про своє рішення скласти повноваження міського голови Ірпеня згідно Статті 79 закону "Про місцеве самоврядування" за власним бажанням", - повідомив Володимир Карплюк.

"Я разом зі своєю командою доклали максимум зусиль для відновлення нашого рідного курортного міста", - зазначив Володимир Карплюк. 

"Було реконструйовано центральну частину міста, відремонтовано більш ніж на 75% вулиць, побудовано 4 нових парки та 3 сквери, почато будівництво нових дитсадків та шкіл, проведено капітальний ремонт дитячої міської поліклініки, амбулаторії , створення першого центру надання адміністративних послуг на Київщині та багато іншої важливої, як кисень для нормального функціонування міста роботи", - розповів Карплюк.

"Проте так склалися обставини. Сподіваюсь, що ірпінці мене зрозуміють та оцінять нашу командну роботу в позитивному ключі. Дякую, що підтримували і підтримуєте", - повідомив Володимир Карплюк. 

Під одним з постів з посиланням на першоджерело сам Карплюк прокоментував інформацію так: - Брешуть.

Пізніше прокоментував і на своїй сторінці у ФБ. 

Нагадаємо, що сьогодні, 7 червня, у приміщенні Ірпінської міської ради працівники прокуратури проводили обшуки.city.bucha.org