Вночі у Бучі горіли 2 будинки (ФОТО)

06. 12. 2016


5 грудня о 22 годині 16  хвилин до оперативно-рятувальної служби 36-ДПРЧ м. Ірпінь надійшло повідомлення про загорання приватного 2-х поверхового  житлового будинку за адресою: м. Буча, вул. Симиренка. На місце виклику терміново було направлено 1 відділення чергового караулу 36-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Ірпінь, 2 відділення чергового караулу 35-ДПРЧ м. Буча.

По прибуттю на місце події встановлено, що полум’ям охоплено житлові кімнати на другому поверсі житлового будинку. О 00 годині 38 хвилин пожежу було локалізовано, а о 02 год. 37 хв повністю ліквідовано. До ліквідації пожежі було задіяно 9 чоловік особового складу та 3 одиниці пожежно-рятувальної техніки. Завдяки професійним діям рятувальників, було врятовано від займання приватний автомобіль. Загиблих та травмованих на місці події не виявлено,  причина пожежі наразі встановлюється.

 Того ж дня о 23 годині 28  хвилин до оперативно-рятувальної служби 36-ДПРЧ м. Ірпінь надійшло повідомлення про загорання приватного  житлового будинку за адресою: м. Буча, вул. Пролетарська (Красовських).  На місце виклику терміново було направлено 1 відділення чергового караулу 52-ї Державного пожежно-рятувального поста сел. Ворзель, 1 відділення чергового караулу 53-ї Державного пожежно-рятувального поста сел. Гостомель. та 1 відділення чергового караулу 54-го Державного пожежно-рятувального сел. Коцюбинське.

По прибуттю на місце події встановлено, що полум’ям охоплено житлові кімнати та дах житлового будинку. О 01 годині 10 хвилин пожежу було локалізовано, а о 03 год. 43 хв повністю ліквідовано. До ліквідації пожежі було задіяно 8 чоловік особового складу та 3 одиниці пожежно-рятувальної техніки. Завдяки професійним діям рятувальників, було врятовано від займання сусідній житловий будинок. Загиблих та травмованих на місці події не виявлено,  причина пожежі наразі встановлюється.

irpin.todaycity.bucha.org