Великий сюжет про обшуки ГПУ Бучанської міської ради

21. 07. 2016


Оригінал на сторінці Ольги Червакової у Facebook

Довідка для журналістів, які роблять сюжети з приводу сьогоднішніх обшуків у Бучі та Ірпені. Йдеться про крадіжку на початку 2000-х 890 га лісу навколо Бучанського Межигір'я. Наприкінці минулого року ці землі було повернуто державі рішенням Верховного суду. Попри навіть позицію суду, Бучанська міськрада повторно розпаювала ці землі. Рішення лобіювалося мером Бучі Анатолієм Федоруком. Ним же виносилося на сесію і підписувалося.

Місця, які найбільш постраждали від цього "господаря", - вул. Пушкінська і Яснополянська в Бучі. Там в квітні-травні рубали дерева, активісти лягали під КамАЗи, билися з "тітушками". Ми залучали поліцію з області і навіть відкрили на тому місці мою громадську приймальню.

Досі там стоять будівельні крани, видно свіжопорубані дерева. Думаю, моя приймальня теж стоїть і досі. Це такий безформний намет, який добре захищає людей від "тітушок".

Ви спитаєте, до чого тут ?Карплюк? Відповідаю: коли (ще до рішення суду) розпайовувалися деякі ділянки з тих 890 га, він був заступником мера Бучі Анатолія Федорука. Отже, теж причетний до цієї гігантської крадіжки. Ірина Федорів досліджувала від руху "Чесно" походження капіталів Карплюка і знайшла в його декларації 67 квартир, за що він дістав прізвисько "?Вова67".

Ольга Черваковаcity.bucha.org