В Бучі затримали молодиків в неадекватному стані на авто

05. 11. 2016


В п’ятницю, 4 листопада, близько дев’ятої години вечора, на вулиці Яблунській службовий автомобіль працівників поліції, що стояв на зачиненому залізничному переїзді, на заборонені сигнали, при опущеному шлагбаумі, «з форсом» об’їхала іномарка незрозумілого кольору. Коли копи її наздогнали та розпочали затримання, за словами правоохоронців, один із присутніх там молодиків, почав чинити спротив, та швидко опинився на землі, в кайданках.

Про це повідомляє «Портал Ірпеня».

В повідомленні йдеться, що в салоні полики автомобіля були завалені порожніми пляшками з міцних напоїв, соків, біля водійського сидіння лежала непочата пляшка горілки. Також, в поличках дверцят були знайдені декілька целофанових пакетиків, з травою «на зелений чай схожою» та кристалічним білим порошком в середині, а стан затриманих нагадував персонажів культового фільму.

Зі слів працівників поліції, один із затриманих почав погрожувати родинними зв’язками в СБУ, а сам пройшов конкурс на навчання, в одному з закладів освіти Служби Безпеки. Наразі, любителям нічних розваг данні заяви допомогли мало – на місце події прибула слідчо-оперативна група на чолі зі слідчими Ірпінського відділку Національної поліції.city.bucha.org