В Ірпені у дитсадку дитину ошпарили гарячим супом. Мамі повідомили через три години (ФОТО)

31. 03. 2017


В одному із дитячих садків Ірпеня маленьку дівчинку облили гарячим супом.

«Мою дитину облили окропом в Ірпінському садочку «Лісова пісня», група «Співаночка» №14. У Кароліни 3% опіків обличчя та тіла. Зараз ми лежимо в обласному опіковому центрі. У дитини шок, вона лише наступного дня почала гратися», – розповіла мама дівчинки, повідомляє «Громада Приірпіння».

За словами мами, вранці діти гуляли на вулиці, донька була задоволена.

Про те, що сталося мамі, дівчинки ніхто одразу не повідомив.

«О першій годині сталася трагедія, мені про це ніхто з вихователів не повідомив. З садочку зателефонували лише о 16-й годині й запитали, хто й коли буде забирати дитину.

Я приїхала в садочок, але дитини своєї в групі не знайшла. В нашій групі є кабінет психолога, мене направили туди. Я заходжу, Кароліна сидить на руках у психолога, вся червона, плаче. Я дивлюся на неї, а в неї на обличчя, наче вона впала й щоку зчесала. І мені почали розказувати, що от вона бігла, коли всі сиділи й слухали казку, наштовхнулася на няню, яка наливала суп. Ця няня вилила на неї суп», – розповіла мама дівчинки.

Також вихователі не викликали «швидку» до її приїзду, аргументуючи це тим, що дитина хотіла спати. Вихователі кажуть, що промили рану холодною водою і помазали пантенолом.

Після того, як мама викликала «швидку», дитину госпіталізували.

zik.ua

 city.bucha.org