В Ірпінському АТП прокоментували підвищення оплати за проїзд у маршрутних таксі у Бучі

18. 11. 2016


Близько тижня тому в усіх маршрутних таксі, що курсують від Бучі до Києва з’явились оголошення про підвищення вартості проїзду. Ця інформація неабияк занепокоїла громадян, що і так щодня витрачають немалу суму на дорогу до роботи чи університету. Багатьох вже хвилює питання – наскільки ж подорожчає проїзд і чого чекати далі?

«У зв’язку з підвищенням вартості паливно-мастильних матеріалів, запасних частин та підняттям мінімальної заробітної плати з 1 грудня 2016 р. з 18 листопада 2016 р. підвищуються тарифи на перевезення пасажирів», - таке повідомлення можна побачити відтепер чи не у всіх маршрутних таксі Ірпінського регіону. 
В АТП від імені директора Олександра Лабунського прокоментували ситуацію і пояснили, що вартість проїзду підвищиться на одну гривню. Тобто, проїзд з Бучі до Києва буде коштувати 12 грн., а до прикладу, з Ворзеля до Бучі – 6 грн. Щодо причин, то вони пов`язані не лише з підвищенням цін на паливо, а враховується й податкове навантаження у зв`язку з підвищенням мінімальної заробітної плати працівникам АТП. І це стосується зростання мінімальної зарплати з 1450 на 1600 грн.

Реакція пасажирів є зрозумілою – абсолютна більшість не задоволена таким станом речей. Люди коментують підвищення цін і в соціальних мережах. «Шановне керівництво, перед тим, як в черговий раз піднімати тарифи на проїзд – ви спершу приведіть стан маршруток до ладу: помийте салони, проведіть дезінфекцію, приберіть протяги. Зробіть інтервал руху хоча б на зимовий період часу меншим та опалюйте салони», - коментує ситуацію постійний пасажир Андрій.

газета: "Бучанські новини" №45 від 18 листопада 2016 рокуcity.bucha.org