В Ірпінській міський раді обшук. Карплюк у США

07. 06. 2017


Вранці 7 червня правоохоронці проводять обшуки в Ірпінській міськраді.

Про це пише Українська правда

За словами очевидців, правоохоронці працюють разом з підрозділами КОРД. Зайшли вони до ради о 9:30.

У прокуратурі підтвердили, що обшуки були заплановані, але деталі поки не розголошують.

За словами депутата Ірпінської ради Богдана Мельничука, на другий поверх не пропускають ні відвідувачів, ні депутатів. 

"Другий поверх перекритий, туди нікого не допускають. Там розташована приймальня міського голови, кабінети його заступників, відділ кадрів, економічний відділ. Двері зачинені, їх охороняють люди в формі. На третій поверх мене пропустили. Там кабінет секретаря міськради, управління житлово-комунального господарства, фінвідділ. На третьому поверсі також проходять обшуки. Швидше за все, проводять виїмку документів", – розповів Мельничук. 

"Обшуки тривають на всіх комунальних підприємствах Ірпінської ради. Витребовують документи в КП "Ірпіньжитлобудінвест", КП Водоканал, ЖЕКу, відділі освіти. Працівникам комунальних підприємств інкримінують розкрадання бюджетних коштів в особливо великих розмірах", – розповів співрозмовник.Джерела "Громаді Приірпіння" у міськраді повідомили, що обшуки  відбуваються через підозру в розкраданні бюджетних коштів.

Відзначається, що міського глови Володимира Карплюка та секретаря ради Юрія Денисенка на момент початку обшук, на робочих місцях не було.

"Дуже важко завжди з’ясувати, де міський голова, чи на лікарняному, чи у відрядженні, в раді, як правило, цього ніхто не знає. Впродовж двох років його управління важко з’ясувати, чому його нема на робочому місці", – сказав Мельничук.

Пізніше Карплюк повідомив у facebook, що він перебуває у відрядженні в США.

"Кожного разу, як я перебуваю у закордонному відрядженні (зараз ми разом із заступниками Ірпінського міського голови Дмитром Христюком та Наталією Семко знаходимося у службовому відрядженні у США), до міської ради Ірпеня приходить поліція з обшуками. Сьогодні до Ірпеня завітали працівники Обухівської поліції на підставі ухвал Обухівського суду. У замовному характері цих обшуків вже давно ніхто не сумнівається. Та цього разу слідчі перевершили самі себе.

Разом з ними на обшук завітали «журналісти» місцевого, створеного майже місяць тому, телеканалу «Погляд». До міськради зайшли одразу три знімальні групи «Погляду», який в Ірпені та Приірпінні називають Life News, оскільки пропагандистські завдання та методи у них однакові з відомим російським каналом. Телеканал «Погляд» належить власнику інтернет-провайдера «Best» Олексію Зіневичу. Тиждень тому мені повідомили, що Зіневич, окрім підкупу депутатів Ірпінської міської ради, запропонував керівництву поліції яка вела справу 100 тисяч доларів за «маски-шоу» в Ірпінській міській раді. Це сталося після того, як Ірпінська міська рада впорядкувала своїм рішення правила гри учасників ринку інтернет-послуг, у результаті чого до бюджету Ірпеня компанії «Best» доведеться платити не 2000 гривень, а набагато більше.

Звертаюся до Міністра внутрішніх справ України із публічною заявою про вчинення злочину працівниками поліції: вони не допустили адвокатів та жодного журналіста, окрім «Погляду», обшук проводився особами, прізвища яких не зазначені в ухвалі, під час обшуку були зацікавлені поняті, ряд осіб покинув місце обшуку до його закінчення.

Працівники поліції повідомили, що вони думають, що Ірпінська міська влада ремонтувала дороги в місті та укладала асфальт з можливою вигодою для себе. Ми обов’язково оприлюднимо закупівельні ціни на ремонт доріг та підготуємо порівняльний аналіз з десятками інших міст України.

На основі даного аналізу ми неодмінно вимагатимемо відставки начальника Обухівського Відділу поліції ГУМВС України у Київській області та керівництва Головного слідчого управління поліції області, підлеглі яких погодилися виконати дане політичне замовлення", - написав Карплюк

За його словами, обшук проводять на замовленням провайдера "Бест", зокрема, його безпосереднього керівника Олексія Зіневича.

Однак Зіневич каже, що це неправда.

"Щодо останнього звинувачення у тому, що я нібито давав правоохоронцям якісь хабарі, підкуповував депутатів тощо, мої юристи вже готують позов до суду. І ще додам, жадібність – великий гріх, совість треба мати, а не виправдання в фейсбуці писати", - сказав Зіневич.

Фото Володимир Карплюк Відео: Poperdunchikcity.bucha.org