Урочистості з нагоди святкування 126-ої річниці з Дня народження Булгакова (ФОТО)

15. 05. 2017


126 річниця від дня народження Михайла Булгакова позначена сьогодні на літературному світовому календарі.

Вписана ця дата і у календар Бучанської громади невипадково , а тому працівники відділу культури, учні шкіл та міські бібліотекарі зібрались біля пам'ятника Михайла Опанасовича для вшанування пам'яті великого письменника та драматурга.

Про героїв Булгакова досі сперечаються. Одні стверджують, що автор - це Майстер, інші - що це Воланд, тим більше що спочатку книга писалася від його імені. Треті взагалі кажуть, що одного персонажа, який повністю відбив би автора, взагалі немає".
Хоча літератори стверджують, що письменник все життя писав одну велику книгу ... про себе!
У сім'ї Булгакових панував авторитет знання і повне презирство до невігластва. Свою першу розповідь "Пригода Світлани" Михайло написав в 7 років, а в 8 прочитав "Собор Паризької Богоматері" Гюго і міг його цитувати. Ще дитиною він переглянув оперу "Фауст" 41 раз. Його явно приваблювало все містичне. Якось він зізнався старшій сестрі: "Я не вірю в Бога! Але це секрет!"

Кожен, називаючи його прізвище, одразу згадує роман "Майстер і Маргарита", який був головним в його житті. Саме на сторінках цієї книги можна знайти відповіді на всі свої питання.

БМРcity.bucha.org