Укрзалізниця дала дозвіл на будівництво підземного переходу у Бучі

04. 02. 2018


Укрзалізниця дала дозвіл на будівництво підземного переходу. Про це міський голова Бучі Анатолій Федорук написав на своїй сторінці у ФБ.

"Влітку минулого року ми анонсували початок реалізації масштабного інфранструктурного об’єкту у місті з будівництва підземного переходу.
Уже пройдено перший, але надзвичайно важливий етап, без якого були б неможливі всі наступні: ПАТ «Укрзалізниця» надала погодження на проведення проектних і будівельних робіт. Відтепер можна впевнено говорити, що проект отримав зелене світло . 
Попереду ще чимало підготовчої роботи: передбачено проведення геологічних робіт найближчим часом, отримання технічних завдань від залізниці для розробки проектних рішень і організацію виконання будівельних робіт.
Уже сьогодні зрозуміло, що проект потребує вирішення складних технічних завдань, що виникають у процесі роботи. Серед таких – додаткове вивчення і пошук оптимальних шляхів для його впровадження через високий рівень грунтових вод саме у цьому мікрорайоні.
Міська влада впродовж цього часу не сиділа в очікуванні позитивного рішення: ми встигли підготувати і подати пропозиції до обласної комплексної програми капітального будівництва, яку зараз формують. І саме вона буде однією із пріоритетних під час розробки стратегії розвитку Київщини до 2020 року!
Попередні прорахунки говорять,що вартість будівництва становитиме понад 25мільйонів гривень, а тому співфінансування з кількох бюджетів дає можливість говорити про вирішення у недалекому майбутньому проблеми з переходом через залізничні колії"city.bucha.org