Учениця з Бучі проілюструє роман македонської письменниці

29. 10. 2018


Учениця ЗОШ 4 Ольга Камінська проілюструє роман македонської письменниці

Казка, що оживає під пензлем: Ольга Камінська знає про принцес усе, адже під чарівним пензлем цієї юної талановитої художниці з Бучі «ожила» неймовірна історія про двох принцес – Майю і Незу, які перебувають у пошуках свого царства, в якому стануть володарками і яке, згідно з їхніми дитячими уявленнями, буде досконалим.

На роботи 14-річної учениці 9-Д класу Бучанської школи №4 у соціальних мережах випадково натрапила відома письменниця Анна Багряна, яка і запропонувала проілюструвати дитячий роман македонської письменниці Наталі Спасової.

Переклад видання було здійснено за фінансової підтримки Міністерства культури Республіки Македонії самою Анною Багряною. 
Малює Оля з дитинства, закінчила Бучанську школу мистецтв.

Розповіла, що 10 чорно-білих ілюстрацій та кольорову обкладинку готувала кілька місяців, дуже старалася, хоча ще більше хвилювалася. 
– Так як я вперше готувала ілюстрації для видання, було трошки важко, але цікаво, – каже Оля. – Мені подобається казковий світ, в якому принцеси володіють значно ціннішими від золота скарбами, тож робота була захоплюючою. Книга дуже цікава, вона і надихала мене на малюнки. Звісно, були невеликі описи головних героїнь роману, але чимало доводилося додумувати самостійно – тож це дуже цінний досвід. Та, головне, тепер я точно знаю, що в майбутньому хочу стати художником.

Окрім малювання, Оля Камінська захоплюється музикою, зокрема, навчається грі на фортепіано та співає в хорі.

БМРcity.bucha.org