У ГПУ заявили, що заарештували не 890 гектарів землі в Бучі, а 20

23. 10. 2016


У Генпрокуратурі заявили, що заяви адвоката, які поширили деякі ЗМІ про арешт Генеральною прокуратурою України 890 га землі в р. Буча не відповідають дійсності. Про це йдеться на офіційній сторінці Facebook Генеральної прокуратури, пише видання ukranews.com

У повідомленні сказано, що ця інформація свідчать про необізнаність адвоката в матеріалах провадження та за фактичним станом справи.

"Генеральна прокуратура не заарештовувала 890 га землі, адже це не відноситься до її компетенції, правом накладати арешт наділений суд. Також, Генеральна прокуратура не подавалося клопотання про накладення арешту на зазначені землі. Однак, з ініціативи слідчого заарештовано близько 20 га землі, незаконність відведення якої встановлена рішенням Верховного Суду України. Адвокат, якій не відомо про зазначений факт, продемонстрував свою непрофесійність", - йдеться в ньому.

Також у Генпрокуратурі заявили, що землі соціального, культурного, ритуального призначення заарештовані не були і що це неправдива інформація, яка є способом маніпуляції громадською думкою і спекуляцією навколо законній діяльності Генеральної прокуратури України.

Нагадаємо, жителі Бучі масово подають позови проти дій Генеральної прокуратури.

Раніше Генпрокуратура повідомила про підозру мера Бучі Федоруку у зловживанні службовим становищем.city.bucha.org