У Генпрокуратурі пояснили, чому досі не вручили підозру міському голові Бучі Анатолію Федоруку

04. 08. 2016


Начальник Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки розповів, чим зараз в цій справі займається ГПУ

Прокуратура досі займається підготовкою підозри для Анатолія Федорука і Володимира Карплюка. Про це «Громадському радіо» в ексклюзивному коментарі заявив начальник Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Володимир Гуцуляк.

«Ми зараз якраз цим займаємося, працюємо в цьому руслі. Зараз ми працюємо в рамках аналізу і опрацювання величезної кількості речових доказів, вилучених під час обшуків. І коли будуть результати цього аналізу і опрацювання, тоді буде прийняте рішення про притягнення Федорука і Карплюка до кримінальної відповідальності», — повідомив Володимир Гуцуляк.

Коли прийняття рішення відбудеться, він не може сказати, так як «це не визначений технологічний процес, щоб оперувати конкретними датами».  

«Я думаю, що впродовж цього місяця це буде зроблено», — припустив він.

«Доказування економічних злочинів — це складний процес, потрібно опрацювати документи в комплексі. В нас є дійсно документи, які засвідчують, що рішення про виведення цих земельних ділянок було підписано Карплюком. Але ці самі п особі документи не є достатньою базою для того, щоб його притягувати до кримінальної відповідальності», — додав Гуцуляк.

Нагадаємо, з 6 ранку 21 липня у місті ведуться обшуки ГПУ. На брифінгу головного управліннягенпрокуратури, начальник Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Володимир Гуцуляк зазначив, що обшуки проводяться у 31 місці у Бучі і Ірпені. 

Міські голови Ірпеня і Бучі відреагували на ці дії на своїх сторінках у соц.мережах. city.bucha.org