У Бучу приїхала делегація з Туреччини

23. 10. 2016


23 жовтня у міській раді Бучанський міський голова Анатолій Федорук зустрівся з представниками Міжнародної дипломатичної місії народної дипломатії у Стамбулі. Президент Міжнародної дипломатичної місії народної дипломатії "Європейська Україна", заступник голови громадської ради при МЗС В'ячеслав Бутенко наголосив на важливості міжнародної співпраці у форматі не лише двох країн,а й у форматі більш тіснішому, коли точки дотику, взаємовигідні вектори розвиваються на рівні міст.
Емір Бумір, Ерол Караджа та Мехмет Бумін обговорили питання залучення інвестицій у місто. Представники турецької сторони вже мають підприємства у країнах Європи та Україні. Скажімо, проїжджаючи на одне із таких у Коростені, постійно звертали увагу на Бучу і мріяли саме тут відкрити бізнес. І ось мрія почала перетворюватися в реальність.
Анатолій Федорук запевнив сторону у повному сприянні, відкритості ведення бізнесу, запропонував ідеї для співпраці.
- Ваше місто - це частинка Європи,- наголошували гості. - Тут хочеться не лише працювати, а й жити. Уже днями Буча підготує детальні пропозиції щодо залучення інвестицій одразу у кілька напрямків.
- До знайомства бажання працювати у місті становило 45 відсотків, а після зустрічі вже маю всі 99 і хочу прискорення налагодження співпраці, - заявив керівник делегації Мехмет Бумін.
Додамо, що місто вже має партнерські стосунки з 5 іноземними країнами. Згодом у цей перелік додасться і Туреччина. У зустрічі взяли участь Василь Олексюк, Інна Ісаєнко - уповноважена Президентом місії у справах поєднання міст-побратимів. city.bucha.org