У Бучі тітушки побилися з поліцією і місцевими жителями, які протестували проти вирубки лісу

25. 09. 2018


У Бучі «тітушки», що захищають вирубку лісу, побилися з місцевими жителями і поліцією

«Сьогодні близько 9 ранку на ділянку під'їхали кілька автомобілів і автобус. З них вийшли люди і почали рубати ліс - унікальні для Бучі граби і дуби, яким по кілька сотень років», - розповідає мешканець будинку за адресою Лісова, 1Б Юрій Єрмолаєв.

Місцеві жителі вийшли до робітників і спробували зупинити вирубку, але ті діяли під прикриттям «тітушок». Почалася бійка. «Тітушки» вигнали місцевих з ділянки, а коли приїхали поліцейські - і їх теж.

Через дві години прибуло поліцейське підкріплення. До цього часу також зібралася велика група місцевих активістів. Пролунали постріли. Після ще однієї сутички з місцевими жителями і поліцією, «тітушки» кинулися тікати.

Правоохоронці спіймали тих «тітушок», хто не встиг втекти. Керівник прес-служби міліції Київської області Микола Жукович повідомив, що затримати вдалося 18 порушників. У райвідділ їх ще не доставили - на місці вилучають «предмети, схожі на зброю». Активісти пишуть заяви, на ділянці працюють експерти.

За словами мешканців, робітники встигли знищити близько 30 дерев. Заступник міського голови Бучі Тарас Шаправський повідомив, що працівники «Бучазеленстроя» зараз з'ясовують точну кількість. Міська рада Бучі визначатиме масштаби завданих збитків і вимагати грошової компенсації.

 city.bucha.org