У Бучанському парку до Дня туризму пройшли змагання (ФОТО)

28. 09. 2017


У міському парку з нагоди Всесвітнього дня туризму Бучанським центром позашкільної роботи організовані та проведені вже традиційні у вересні змагання зі спортивного туризму серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста.
Вперше в туристичних змаганнях взяла участь команда Бучанського центру позашкільної роботи, яка виступила в одному із видів програми.
Відповідно до Регламенту змагань, в програму були включені три види випробувань: техніка пішохідного туризму – командна дистанція І класу «Смуга перешкод», техніка велосипедного туризму – комплексна командна дистанція І класу та техніка водного туризму – командна дистанція І класу «Ралі». Загальнокомандний залік визначався за найменшою сумою місць, зайнятих командами на трьох дистанціях змагань. В кожному виді дистанції дозволялося брати участь чотирьом учасникам (з них – мінімум одна особа протилежної статі). Один представник команди міг взяти участь тільки у одному виді програми. Все необхідне спорядження для всіх видів випробувань було забезпечене Організаторами.
Суддівство змагань забезпечили судді у такому складі: головний суддя, начальник дистанції водного туризму "Ралі" - Андрій Куцевалов, член дитячої комісії Федерації спортивного туризму України; начальник дистанції велосипедного туризму І класу - Сергій Клименко, суддя І категорії зі спортивного туризму; начальник дистанції пішохідного туризму "Смуга перешкод" - Володимир Осипенко, керівник гуртка Бучанського центру позашкільної роботи.
За остаточними підсумками суддівських протоколів учні СЗОШ№5 вперше стали переможцями міських змагань зі спортивного туризму та вибороли перехідний кубок змагань.
Фото: Володимира Ковальського

За інформацією: БМРcity.bucha.org