У Бучі з'явиться свій футбольний клуб у Прем'єр-лізі?

20. 12. 2017


Виконавчий комітет міської ради Бучі погодився зареєструвати і прийняти в місті кам'янську "Сталь".
Про це повідомив секретар міської ради Бучи Василий Олексюк, передає сайт Sportarena.

«Лист керівництва Сталі озвучив на засіданні міський голова та члени виконкому одностайно підтримали прохання Стали базуватися в Бучі. Наступний крок - це подача клубом документів у ФФУ про зміну реєстрації Сталі, а також дозволу на використання спортивної інфраструктури міста», - розповів Василь Павлович.

За його словами, Буча може запропонувати Сталі два стадіони і кілька штучних полів. Крім того, вже 21 грудня відбудеться сесія міськради, на якій приймуть бюджет міста. Туди хочуть закласти гроші на добудову міського спортивного комплексу, який також може використовувати Сталь.

«Ми розглядаємо варіант з реконструкцією колишнього піонерського табору під базу клубу, хочемо запропонувати це Сталі. Кожне місто, вважаю, мріє мати у себе команду майстрів, тим більше Прем'єр-ліги. Якщо все вийде, влада буде підтягувати інфраструктуру, а також може співпрацювати з клубом в плані використання дитячої спортивної школи».

Василь Олексюк зазначив, що питання про зміну назви клубу поки не стоїть.

«Змінити назву клубу більш зарегульоване питання, ніж зміна реєстрації. Поки ми на стадії принципової згоди на переїзд команди».

Нагадаємо, Сталь виступає в УПЛ з 2015 року, але де-факто спочатку грала в Дніпрі, а цього сезону проводить матчі в Києві.

Після 19 турів УПЛ Сталь займає в таблиці останнє, 12-е місце.

За матеріалами Sportarenacity.bucha.org