У Бучі зняли два рекламні ролики World of Tanks (ВІДЕО)

30. 12. 2017


Компанія Wargaming, яка розробила популярну онлайн-гру World of Tanks, представила європейським глядачам два нові рекламні ролики. Їх зняли у Бучі.

Розробку нових рекламних роликів World of Tanks взяла на себе китайська компанія Wanda Production, українським партнером якої стала Radioactive Films. Компанія раніше працювала над рекламою для Apple.

Дія першого ролика World of Tanks відбувається на заправці компанії UPG. Власник танка Т-34-85, заправляючи величезний бензобак, з сумом дивиться на підсумкову вартість палива.

Другий ролик розповідає про проблеми з паркуванням танка, викликаних габаритами бронемашини. Танк ніяк не міг проїхати через шлагбаум.

Українські розробники зіткнулися з проблемою пошуку робочого Т-34-85 для рекламних роликів. Коли бронемашину знайшли, самі зйомки зайняли всього 14 годин. Рекламна кампанія зі знятими в Україні роликами триватиме до 15 лютого 2018 року в 10 країнах Європи.

Wargaming - один з найбільших світових розробників і видавців на ринку подібних ігор. Компанія порадувала онлайн-гравців більш ніж п'ятнадцятьма проектами. Wargaming активно працює над військовою серією, куди входить багато користувачів онлайн-гра World of Tanks. Проект присвячений бою бронемашин середини XX століття.

Нагадаємо, в жовтні з'явилася реклама японської мережі одягу Uniqlo. А в кінці вересня Avicii і Рита Ора презентували відео на трек Lonely Together. Обидва ролика зняли також в столиці України.

Інформатор

 city.bucha.org