У Бучі вшанували ліквідаторів катастрофи на ЧАЕС (ФОТО)

01. 06. 2017


26 квітня у парку Чорнобиля традиційно зібралася громада, щоб вшанувати пам'ять загиблих і героїзм ліквідаторів катастрофи 1986 року - вибуху на ЧАЕС.

Подяками Бучанського міського голови нагороджено :

1. Єленчук Миколу Володимировича- ліквідатора наслідків Чорнобильської катастрофи 2 категорії 
Був направлений на ліквідацію наслідків Чорнобильської катастрофи в м. Прип’ять 9 травня 1986 року трестом «Південтеплоенергомонтаж» на посаді слюсаря трубопроводів. Займався монтажем трубопроводів для відтоку брудної зараженої води.
2. Дубину Миколу Григоровича -ліквідатора наслідків Чорнобильської катастрофи 2 категорії.
В середині жовтня 1986 року був відряджений Житлово-експлуатаційною конторою в м. Прип’ять на посаді слюсаря-сантехніка, для підготовки трубопроводів та подачі води після дезактивації. 
3. Турчака Василя Дмитровича -ліквідатора наслідків Чорнобильської катастрофи 2 категорії 
На момент аварії працював слюсарем-монтажником на тресті «Південтеплоенергомонтаж». З 1 травня 1986 року був відряджений на демонтаж трубопроводів та баків на 4 енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції.
4. Заїку Михайла Дмитровича -ліквідатора наслідків Чорнобильської катастрофи 2 категорії 
Був направлений Приватним Акціонерним Товариством «Меліоратор» на ліквідацію наслідків Чорнобильської катастрофи в м. Прип’ять 10 травня 1986 року, на посаді автокранівника. Брав участь у вивезенні техніки з міста.
5. Даневича Олександра Миколайовича -ліквідатора наслідків Чорнобильської катастрофи 2 категорії 
З 1 тавня 1986 року на посаді водія направлявся організацією «Мехколона-80» для перевезення та евакуації населення забрудненої зони..city.bucha.org