У Бучі викрили АЗС, де незаконно продавали дизпаливо і бензин А-92

27. 01. 2017


Працівниками оперативного управління ГУ ДФС у Київській області, в рамках проведення спецоперації «Акциз – 2017» встановлено факт незаконної реалізації дизельного пального та бензину марки «А-92».

Громадянин «Б» здійснював незаконну реалізацію дизельного палива та бензину марки «А-92» на території м. Буча Київської області без свідоцтва про державну реєстрацію, реєстратора розрахункових операцій та інших дозвільних документів.

За результатами проведених заходів, з незаконного обігу вилучені паливо-мастильні матеріали в кількості 10,2 тис. літрів орієнтованою вартістю 202 тис. грн., а саме: дизельне пальне в кількості 8,3 тис. літрів орієнтованою вартістю 162 тис. грн.; бензин марки А-92 в кількості 1,9 тис. літрів орієнтованою вартістю 40 тис. гривень.

Вилучені паливо-мастильні матеріали передані на відповідальне зберігання. 

У відношенні громадянина «Б» складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 164 КУпАП «Порушення порядку провадження господарської діяльності». Матеріали перевірки направлено до суду для прийняття рішення згідно чинного законодавства.

Прес-служба ДФС у Київській областіcity.bucha.org