У Бучі відбувся матч відбору до Євро-2017 U19 Ісландія-Латвія

11. 10. 2016

Одинадцятого жовтня стадіон Ювілейний у Бучі прийняв останній з трьох матчів пре-відбору на Євро 2017 U19 між командами Ісландії і Латвії.

Матч це з турнірної точки зору нічого не вирішував, але здобути хоча б одну перемогу обидві команди хотіли. Ісландці певно хотіли більше. Майже вся гра пройшла під контролем вікінгів. Вже у першому таймі рахунок став 1:0 на їхню користь. У другому таймі Ісландія не змогла реалізувати пенальті, але наприкінці матчу забила вдруге.

В цей же час у Борисполі сперичалися за перше місце у групі збірні України і Туреччини. Наша збірна поступилася 1:3: був нереалізований пенальті у турків і червона картка у українців. У будь-якому разі, обидві команди пройшли до еліт-раунду.

Підсумкова розстановка команд у групі: Туреччина - 7 очок, Україна - 6 очок, Ісландія - 3, Латвія - 1.

13 грудня відбудеться жеребкування весняної частини кваліфікації, де заграє і наша збірна.