У Бучі відбулися обласні змагання з пішохідного туризму (ФОТО+ВІДЕО)

15. 02. 2017


11-12 лютого 2017 року у місті Бучі на базі двох навчальних закладів – загальноосвітньої школи № 4 та Центру позашкільної роботи відбулися обласні змагання з пішохідного туризму в закритих приміщеннях серед учнівської молоді. Учасниками заходу стали 11 команд, що представляли регіони Київської області.

55 юних туристів – юнаки та дівчата – змагалися на двох дистанціях: командна дистанція «Смуга перешкод» та «Смуга перешкод для зв’язок». Протягом двох днів чітко та злагоджено працювала суддівська бригада на чолі з Карабутом Олексієм Миколайовичем, вчителем фізичного виховання загальноосвітньої школи № 4. До суддівства було залучено кращих  туристів області – педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів, а саме Журбу Євгенія Леонідовича (м. Славутич), Нестеренка Євгенія Володимировича (м. Бориспіль), Плєшакова Євгенія Анатолійовича (Володарський район).

Вперше змагання такого  класу було проведено у місті Буча, адже тут з’явився гарно обладнаний зал. Тож кількість залів для занять юних туристів невпинно зростає. І вся туристська спільнота області радіє за бучанців.

Хочемо подякувати відділу освіти Бучанської міської ради в особі начальника Цимбала Олега Івановича, педагогічному колективу Центру позашкільної роботи в особі директора Куцевалова Андрія Володимировича, педагогам та працівникам загальноосвітньої школи № 4 на чолі з директором Літкевич Анною Миколаївною.

А з перемогою вітаємо юних туристів міста Борисполя (тренер Мороз В.К.), друге місце вибороли бучанці (тренер Карабут О.М.), третє місце посіла команда з найвіддаленішого регіону – міста Славутича (тренер Журба Є.Л.)

Протоколи

www.kids-center.com.uacity.bucha.org