У Бучі розіграли Зимовий кубок з футболу (ФОТО)

20. 02. 2017


19 лютого 2017 року у Бучі було проведено заключний день дитячого турніру Зимовий Кубок м. Буча - 2017 року.

Участь у змаганнях взяли п'ять місцевих команд. Всі матчі турніру пройшли за неймовірної інтриги та тримали в захопленні численних глядачів.

Зважаючи на те, що змагання були організовані серед наймолодших футболістів (2007-2009 р.н.), спостерігати за проявом дитячого таланту стало повним задоволенням. Слід зазначити, що організація змагань заслужила на найвищу оцінку. Чудові призи переможцям та призерам змагань, кращим футболістам у складі кожної з команд та кращим в ігрових амплуа були вручені головним організатором звітних змагань - директором ДЮСШ м. Буча - Олегом Гайдаєм.

Начальник відділу юнацького футболу ФФУ  Валерій Золотухін вручив почесні грамоти від Президента ФФУ Андрія Павелко головним організаторам змагань та тренеру команд, що посіли перше та друге місце у турнірі.

Почесними грамотами від Андрія Павелко були нагороджені - Директор ДЮСШ м. Буча - Олег Гайдай та тренер ФК "Ніка" м. Буча - Ніна Полякова. Саме дві команди цього клубу посіли відповідно 1 та 2 місця. У безкомпромісному двобої між командами, перемогу здобули більш досвідчені гравці з першої команди ФК "Ніка".

За матеріалами Валерій Золотухінcity.bucha.org