У Бучі пройде міжнародний фестиваль Сади світу

31. 01. 2018


За багато років поспіль для бучанців і гостей міста уже звичними і очікуваними є понад десять міжнародних і всеукраїнських фестивалів, конкурсів і змагань.

У 2018-у до цього переліку доєднається ще один, який, за словами організаторів, знайде постійну прописку у місті.
Саме таку заяву під час засідання робочої групи з його підготовки і проведення фечтивалю "Сади світу" зробив виконавчий директор асоціації "Українська рослинна індустрія" Станіслав Донцов.
- Вперше такий фестиваль пройде звично не у столиці , а у Бучі.  Та й кращого місця не знайдемо, аніж центральний міський парк. До того ж пропишеться він тут на багато років.
За словами Бучанського міського голови Анатолія Федорука – центральний парк стане головною, проте не єдиною локацією, де буде проходити фестиваль.
Європейський досвід шоурумів, використання рослин у міському дизайні, виставка кращих світових зразків, як для фахівців, так і для любителів зеленої краси – ось єдина ідея і концепція проведення масштабного заходу у місті.
Міжнародна автомагістраль Київ – Ковель, парки ім. Ревуцького, Великодній, дорога від «Новуса» і до Чорнобильського парку, окремі вулиці – стануть локальними зонами для проведення фестивалю.
Відтак концепція озеленення міста набуде міжнародного «забарвлення».
Щодо дати проведення, то попередньо є бажання провести захід у дні міста – середині вересня.

 За матеріалом Вікторії Ляховець, прес-секретарка БМРcity.bucha.org