У Бучі подарували 10 квартир учасникам бойових дій (ВІДЕО)

13. 07. 2016


90% компаній вважають корпоративну соціальну відповідальність корисною для бізнесу. Але, на жаль, не всі і не завжди готові їй відповідати. Особливо у воєнний час.

Крім того, як правило, різні благодійні програми розробляються лише в головних офісах міжнародних гігантів і транснаціональних компаній, зрідка адаптуються локальним менеджментом. А середньому та малому бізнесу в Україні часом навіть ніколи думати про що-небудь ще, крім виживання.

Приміром, ще в грудні 2015 року Міністерство оборони України анонсувало купівлю 1300 квартир для військовослужбовців - учасників антитерористичної операції (АТО) і родичів загиблих бійців. Але при цьому реальних вручень квартир бійцям АТО було не так вже й багато.

То забудовники не встигають, то у місцевого бюджету немає грошей, то не узгоджені документи щодо землевідведення. Зі ЗМІ можна дізнатися і зовсім шокуючі новини - як у випадку з інформацією про те, що з виділених 1,5 млн грн на житло для втратили кінцівки воїнів АТО на Одещині купили тільки одну квартиру.

Але, як і в багатьох інших випадках, на допомогу державі приходять волонтери.
Зокрема, не забуває про своїх побратимів громадська організація "Серця кіборгів", яку заснував покинувший в числі останніх з Донецького аеропорту, побувавший в полоні боєць 90-го окремого батальйону Анатолій Свирид, позивний «Спартанець».

На початку лютого 2016 року «кіборги» домовилися про співпрацю з відомим забудовником в Київському регіоні - «Буча Міськбуд», а вже 9 липня 2016 року ці фірми видали на-гора свій перший, і по своєму унікальний соціальний проект «Подаруємо квартири воїнам АТО».

Суть цього проекту полягала в тому, що приватна компанія-забудовник без будь-якого фінансування з боку місцевого або державного бюджету подарувала воїнам АТО відразу 10 квартир у новозбудованому житловому комплексі «Нова Буча» (вул. Бориса Гмирі, 9) . Подібних прикладів соціальної відповідальності, принаймні, у Київському регіоні, ще не демонстрував ніхто з будівельного бізнесу.

"Ми вдячні всім українцям, що захищає незалежність нашої країни на Сході. Велика шана всім тим, хто з честю відстоює звання захисника України. На жаль, не всі воїни повертаються живими. І ми повинні поважати їх подвиг і їх пам'ять не тільки словами, а конкретними справами. Тому сьогодні ми і передаємо ключі від квартир сім'ям загиблих воїнів АТО", - сказали представники ГО «Серця кіборгів».

У свою чергу, керівництво «Буча Міськбуд» запевнило всіх присутніх на урочистому заході в тому, що як і в кожному успішному підприємстві, націленому на розвиток і прибуток, тут розуміють: без віддачі улюбленому місту нічого не вийде. «Це найменше, що ми можемо допомогти цим сім'ям, адже немає нічого дорожчого, ніж захист Батьківщини», - відзначили будівельники.

За матеріалами vnews.agency

 

 

 city.bucha.org