У Бучі 9 разів на рік вивішуватимуть червоно-чорний прапор

12. 04. 2018


Депутати підтримали проект рішення про використання прапора національно-визвольної боротьби Українського народу на території міста.

Це зроблено з метою вшанування великого символічного значення червоно-чорного знамена під час збройної боротьби Українського народу за свободу та незалежність в середині ХХ століття та в ході антитерористичної операції на Сході України.
Вирішено здіймати червоно-чорний прапор національно-визвольної боротьби Українського народу біля адміністративної будівлі Бучанської міської ради за адресою: м. Буча, вул. Енергетиків, 12 у дати, пов’язані з визначними подіями національно-визвольної боротьби Українського народу та вшануванням пам’яті Героїв національно-визвольних змагань в траурному оформленні із прикріпленням чорної стрічки до верхньої частини древка або флагштока прапора.
Також рекомендовано керівникам підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, громадських об’єднань на території міста Буча вивішувати червоно-чорний прапор національно-визвольної боротьби Українського народу у дати, пов’язані з визначними подіями національно-визвольної боротьби Українського народу та вшануванням пам’яті Героїв національно-визвольних змагань.

БМРcity.bucha.org