Слідчі ГПУ проводять обшуки у міського голови Бучі Анатолія Федорука, - Нардеп

21. 07. 2016


Слідчі Генеральної прокуратури України проводять обшуки у міського голови Бучі Анатолія Федорука. Про це у Facebook повідомив народний депутат Володимир Ар'єв.

"З 6 ранку Генпрокуратура проводить обшук у сумнозвісного мера Бучі Анатолія Федорука у справі схематозного викрадення 900 гектарів лісу в Київській області. Його подільник, ще сумнозвізніший мер Ірпеня Володимир Карплюк - той який захоплював владу у Коцюбинському та організовував побиття активістів - залишив країну. Пацани ховалися за нормальним таким парканом, навіть вищим за той що у Ляшка. Не допомогло..."

UPD:

"Наразі у міського голови Бучі Федорука проходять обшуки за підозрою у виведенні з лісового фонду і забудові 900 гектарів бучанського лісу", - про це в коментарі Укрінформу повідомив помічник генпрокурора Валерій Карпунцов.

За словами помічника генпрокурора, одночасні обшуки проходять за десятком адрес. Подробиці обшуків у ГПУ пообіцяли оприлюднити пізніше.
UUPD: 
Інший підозрюваний у цій справі - міський голова Ірпеня Володимир Карплюк - втік з країни. Про це Подробности повідомила прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган. (ВІДЕО)city.bucha.org