Резолюція народного віче у Бучі 16.10.2016

16. 10. 2016


Наводимо текст резолюції народного віче у Бучі 16.10.2016

"Буча нині переживає найважчі сторінки своєї сучасної історії становлення.

Революція гідності продовжується. Вважаємо, що найкращим напрямком розвитку країни є децентралізація влади, розвиток і самоствердження місцевого самоврядування та прав територіальним громадам.
Ми, учасники Народного віче, звертаємось до чинної легітимної влади, обраної українським народом і визнаної світовим співтовариством із закликом відстояти думку територіальної громади, проявити політичну мудрість і рішучість, вжити невідкладних заходів для прозорого правосуддя, захисту інформаційного простору.
Висловлюємо вдячність територіальної громади за розуміння, підтримку та солідарність із Українським народом. Сподіваємось на вжиття рішучих та вичерпних заходів щодо політичного та правового вирішення складної ситуації.
Згідно з ухвалою народного віче, Громада постановила:
1. Востаннє звернутися до Президента України, як до гаранта Конституції, з вимогою взяти цю справу під особистий контроль.
2. Востаннє звернутися до Генерального прокурора України Юрія Віталійовича Луценка, з вимогою припинити фальсифікацію справи, а замовників та виконавців притягнути до відповідальності.
3. Вимагати від Генеральної Прокуратури України почати дотримуватися існуючого законодавства та припинити політичний тиск на місцеве самоврядування і посадових осіб Бучанської міської ради.
4. Звернутися до Національного Антикорупційного Бюро України, Служби Безпеки України з метою проведення розлідування корупційних дій суддів, прокурорів, народних депутатів та інших щодо подій навколо Бучі 
5. Звернутися до Національного Антикорупційного Бюро України, Служби Безпеки України, Міністерства правоохоронних органів та Асоціації міст України з проханням стати на захист місцевого самоврядування в Україні.
6. Звернутися до міжнародних правових організацій, посольств інших держав за підтримку розвитку місцевого самоврядування в Україні.
7. Звернутися до засобів масової інформації з метою обґрунтованого висвітлення подій, що відбуваються навколо Бучі.
8. Звернутися до народного депутата України Ярослава Москаленка щодо висвітлення його публічної позиції відносно подій , що відбуваються у Бучі.
9. Доручити Бучанській міській раді зібратися в понеділок на позачергове засідання та прийняти відповідне звернення до Президента, Верховної ради, Національного Антикорупційного Бюро України, Служби Безпеки України та Генеральної прокуратури та прийняти політичне рішення виходячи із утисків, які чиняться на місцеве самоврядування.
10. Громада міста Бучі залишає за собою право продовжити акції громадської непокори в межах діючого законодавства України, якщо ми не будемо почуті!
Учасники віче підтримали дану ухвалу одноголосно.
Буча, 16 жовтня 2016 р"city.bucha.org