Прокурор Войтович пообіцяв суду "щось знайти" у Федорука

14. 10. 2016


Прокурор Войтович О.М. пообіцяв суду "щось знайти" у Федорука. Про це очільник Бучі написав у себе на сторінці у ФБ.

"11.10.2016 Генпрокурор України Юрій Луценко на своїй сторінці у Facebook відрапортував перед нами про те, що "Федоруку повідомлено про підозру", чим не тільки ввів в оману усю громадськість, а й фактично дав дороговказ на вчинення розправи.

Слідчі Прокуратура Украины порушуючи норми КПК, якими визначено виклик особи, виконуючи політичне замовлення викликали мене для проведення процесуальних дій і не соромились аргументувати ці порушення вказівками керівництва Генпрокуратури.

13.10.2016 прибувши за вимогою слідства до департаменту з розслідування економічних злочинів Генпрокуратури України я взяв участь у процесуальних діях, отримавши процесуальні документи, що містять підозру у вчиненні, нібито мною, зловживання службовим становищем, яке грунтується на "рішенні Мікуліна" від 17.10.2014.

З метою виконання усіх процесуальних дій я намагався надати показання, в чому слідчий мені відмовив, мотивуючи необхідністю термінового прибуття до Печерський Районний Суд м.Києва для участі у розгляді клопотання про запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Під час розгляду в суді зазначеного клопотання прокурор Войтович О.М. не надав жодних доказів щодо наявності події та обставин кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 (зловживання владою), але пообіцяв суду "щось знайти".

Абсурдність цих обіцянок вкупі з відсутністю доказів красномовно свідчать про замовний характер висунутої підозри, про що усі присутні, а в першу чергу суддя, зрозуміли в судовому засіданні з розгляду клопотання про домашній арешт.

Зважаючи на відсутність будь-яких підстав, але враховуючи шалений тиск #ГПУ на Печерський суд, судді нічого не залишалось, як постановити Ухвалу про часткове задоволення клопотання ГПУ та зобов'язати мене два місяці ночувати (з 22 до 7 ранку) вдома, що я безумовно і виконаю :)"

 city.bucha.org