Привітання міського голови з Днем місцевого самоврядування

07. 12. 2016


Шановні друзі!

Вітаю Вас з Днем місцевого самоврядування!
Хочу побажати всім нам і нашій країні, щоб про нього ми згадували не лише раз на рік, щоб самоврядування стало способом існування нашої держави.Україна споконвіку вирішувала місцеві проблеми через самоврядні органи. 

Сучасні ради продовжують цю історичну традицію місцевого самоврядування, адже їхні представники обрані найбільш демократичним голосуванням – довірою земляків.Сьогодні час будувати нові стосунки громадянина з державою і регіонів з центром.Розроблена концепція та практичний план із розвитку та підтримки місцевого самоврядування. Головна мета – формування його дієздатної низової ланки. 
Сьогодні цілком зрозуміло, що одноосібно, відокремлено ця реформа не може реалізовуватися в суспільстві, а тому паралельно треба працювати над адміністративною та рядом інших реформ, бо інакше одне колесо побіжить далеко вперед, а решта стоятимуть на місці, а мешканці так і не відчують якісних змін на місцях.
День місцевого самоврядування стоїть в ряду дат пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.

Спасибі головам громад, які об’єднуються довкола Бучі, депутатам попередніх скликань і тим, хто обраний рік тому за відповідальність, яку ви взяли на свої плечі. 
Спасибі за ту довіру, яку ви маєте від людей. Дякую вам за співпрацю! 
Я впевнений, що маючи такий ресурс,як довіра, ми з вами зможемо успішно реалізувати реформу на місцях, яку всі так зачекалися . 

Зі святом ! 

Бучанський міський голова
Анатолій Федорук

 city.bucha.org