Повна версія резолюції зборів Бучанської громади від 23 жовтня 2016 року

27. 10. 2016


Резолюція
зборів Бучанської громади 
від 23 жовтня 2016 року

Сьогодні ми є свідками становлення української політичної нації, творцями якої є не лише Президент, Уряд, народні депутати, але й представники місцевого самоврядування, які в прагненні виконувати закон України та волю громади, мають на меті досягти європейського рівня розвитку країни та створити насправді сильну та спроможну об’єднану територіальну громаду з центром в місті Буча.
Такий розвиток подій не влаштовує антинародні сили, які всіляко перешкоджають цьому процесу, намагаючись дестабілізувати ситуацію в місті та ввести його в політичний та соціальний колапс. Це є грубим порушенням Конституції України, Європейської Хартії місцевого самоврядування, Закону України «Про місцеве самоврядування», Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та міжнародних вимог, які постали перед Україною після Революції Гідності.
Буча у цей складний для нашого міста час показала приклад єдності, згуртованості, толерантності, поваги до керівництва міста, що роздратувало певні політичні сили, які намагаються спровокувати відсторонення легітимно обране керівництво міста шляхом дискредитації. 
Збори Бучанської громади засуджують неправомірні дії органів прокуратури та судочинства, окремих народних депутатів України та бездіяльність центральних засобів масової інформації. 
Ми підтримуємо нині діючого міського голову та легітимно обране керівництво, які своєю наполегливою та самовідданою працею забезпечили стабільний розвитку міста. Виконуючи закон України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» Бучанська об’єднана територіальна громада з адміністративним центром у місті Буча дійшли до етапу виборчого процесу, який загальмувався у часі. 
Вважаємо, що Президент України, Верховна Рада України, Кабінет Міністрів України, Генеральна Прокуратура України, органи судової влади, Київська обласна державна адміністрація, Київська обласна рада у випадку публічних, демонстративних та масових проявів упередженого висвітлення ситуації навколо Бучі та перешкоджання ефективної роботи органів місцевого самоврядування зобов'язані негайно реагувати на це відповідно до чинного законодавства України. 
Враховуючи викладене, учасники зборів одностайні у своєму прагненні створити Координаційну раду з відстоювання інтересів громади та доручити їй розробити дорожню карту врегулювання правової ситуації в місті . На підставі викладеного , збори Бучанської громади

ВИРІШИЛИ:
1. Створити координаційну раду з відстоювання інтересів міста у кількості 23 осіб( персональний склад – у додатку №1) .

2. Звернутись до голів депутатських фракцій Верховної ради України з ініціативою створення тимчасової слідчої комісії для розслідування можливих неправомірних організованих дій судових органів, органів прокуратури України, інших державних органів, приватних фізичних та юридичних осіб з метою протиправного заволодіння земельними ділянками під забудову та іншим нерухомим майном жителів міста Буча в особливо великих розмірах, що може призвести до позбавлення прав на майно близько 20 тис. осіб.
3. Звернутись до Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування з ініціативою провести виїзне засідання Комітету в м. Буча Київської області з метою розв’язання складної соціально-економічної ситуації, що склалась в місті і несе в собі загрозу місцевому самоврядуванню та процесу добровільного об’єднання територіальних громад.
4. Доручити народним депутатам, які є членами Координаційної ради, ініціювати у встановленому законом порядку проведення парламентських слухань у Верховній Раді України з наведених вище питань.
5. Звернутись до Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики з проханням розглянути на засіданні комітету поведінку народного депутата України Червакової О.В., та надання оцінки фактам розповсюдження Черваковою О.В. неправдивих відомостей щодо ситуації та подій, які відбуваються у м. Буча, по відношенню до його мешканців, органу місцевого самоврядування, депутатського корпусу та посадових осіб Бучанської міської ради.
6. Звернутись до Кабінету Міністрів України з проханням розглянути на засіданні уряду питання землекористування у м. Буча Київської області режиму використання земель та їх розмежування, а також прийняти рішення про відсутність компетенції Уряду щодо володіння, користування та розпорядження земельними ділянками в межах міста Буча, яка належить жителям міста та територіальній громаді.
7. Звернутись до Президента України з проханням взяти розслідування кримінального провадження відносно посадових осіб Бучанської міської ради на особистий контроль та забезпечити об’єктивне та неупереджене досудове розслідування.
8. Звернутись до провідних телеканалів України та друкованих ЗМІ з вимогою об’єктивно висвітлювати події, що відбуваються в м. Буча і не використовувати неперевіреної інформації.

Додаток №1

Координаційна рада з відстоювання інтересів громади

Співголови: 
- Москаленко Ярослав Миколайович – депутат Верховної ради України
-Старикова Ганна Віталіївна- голова Київської обласної ради

Члени координаційної ради:
-Євтушок Сергій Миколайович – депутат Верховної ради України
- Майбоженко Володимир Володимирович- перший заступник голови Київської обласної ради 
- Добрянський Ярослав Вікторович- депутат обласної ради, перший заступник міського голови 
- Голова Київської обласної державної адміністрації ( за згодою )
- Слобожан Олександр Володимирович- заступник виконавчого директора Асоціації міст України
-Ципящук Катерина Олександрівна- депутат міської ради, голова комісії з з питань регламенту, правової політики, депутатської етики та контролю за виконанням рішень ради та її виконавчого комітету
-Косенко Віталій Вікторович- керівник ТОВ «Техпромсервіс ЛТД»
- Гапоненко Олександр Васильович – керівник ТОВ « Транском»
- Стальний Андрій Володимирович - Голова правління «ЮТЕМ»
-Яцюк Василь Петрович – голова наглядової ради ПРАТ « Меліоратор»
-Джам Оксана Іванівна –завідуюча педіатричним відділенням Бучанської лікарні 
-Брагінський Микола Іванович- голова профспілки медичних працівників
-Науменко Валентина Василівна – голова профспілки працівників освіти 
-Стадніченко Світлана Броніславівна – голова Громадської організації інвалідів «Відгук»
-Райчук Микола Вікторович – голова Громадської організації «Бучанська міська організація ветеранів Афганістану» 
-Говоров Володимир Васильович- голова Громадської організації ветеранів війни, Збройних сил та учасників бойових дій 
-Корольова Ірина Броніславівна- голова Громадської організації «Рідне місто»
-Єрига Павло Іванович- Синяківський сільський голова 
-Микиша Світлана Михайлівна – Блиставицький сільський голова
-Покрасьон Олег Григорович- Гаврилівський сільський голова 
-Шаправський Тарас Олександрович- завідувач юридичного відділу Бучанської міської радиcity.bucha.org