Польська делегація разом з міським головою Бучі відзначили появу вул. Л.Качинського (ФОТО)

15. 10. 2016


Польські акценти в назвах бучанських вулиць – це результат активного співробітництва двох великих держав, у якому помітну роль відіграє позиція міського голови Анатолія Федорука, депутатського корпусу, членів виконкому, які нещодавно прийняли рішення перейменувати ще одну вулицю і назвати її на честь великого поляка, друга України Леха Качинського. 
Лех Качинський - президент Польщі який трагічно загинув разом з 96 депутатами Польського Сейму, урядовцями та громадськими діячами у Смоленській авіакатастрофі.
Його брат Ярослав Качинський один із перших зарубіжних політичних діячів підтримав Революцію Гідності. 14 жовтня через поважних гостей він передав слова вдячності владі міста за підтримку цієї ініціативи. Донька загиблого Президента також подякувала очільнику міста за збереження пам’яті про батька і можливість через такі акції робити дружбу ще міцнішою. 
- Перейменування вулиці сприятиме розвитку спільного дружнього діалогу між двома братніми народами,- наголосив мер міста. 
Влітку вже прописалася у місті вулиця Сілезька, а тепер ще одна назавжди пустить коріння на бучанській родючій, щедрій землі.
Ще однією приємною несподіванкою стало виконання Гімну України народним артистом України Олександром Пономарьовим і всіма присутніми. 
ДОВІДКА: Вулиця Леха Качинського є вже є у Одесі,Житомирі,Хмельницькому та в Мукачевому.


Бучанська міська рада - офіційна сторінка

 city.bucha.org