Поліцейські вилучили права у депутата Бучанської міськради

31. 01. 2017


Водійське посвідчення співробітники поліції вилучили у Миколи Йощенка через водіння у нетверезому стані

Про це повідомляє портал "Моя Київщина" з посиланням на "Громаду Приірпіння".

Представник  "Партії захисників Вітчизни" Микола Йощенко, як з’ясувалося, управляв транспортним засобом у нетверезому стані.

"Алкотестер, на якому проходив обстеження Йощенко, зафіксував 0,8 проміле алкоголю. Допустина норма на цьому апараті 0,4. Що є вище – це вже розцінюється як алкогольне сп’яніння. За таке порушення передбачено адміністративний штраф 10 тисяч 200 грн та позбавлення права керування на 1 рік. Посвідчення водія у Йощенка було вилучено одразу на місці, виписаний тимчасовий дозвіл на керування і матеріали були направлені до Ірпінського міського суду. Далі рішення прийматиме суд", – розповідає старший інспектор нагляду за дорожнім рухом капітан поліції Сергій Лісовський.

Цього дня було засідання сесії Бучанської ради.

Йощенка зупинили близько 17-ї години через брудний номерний знак на авто за залізничним переїздом.

Депутат розповідає "Громаді Приірпіння", що був на святкуванні десь півгодини.

"Після сесії всі пішли в "Старий млин". Я не зміг піти одразу, поїхав на роботу. Після роботи заскочив на півгодини – привітати. Близько п’ятої поїхав додому. За мною майже від самого кафе почала їхати патрульна поліцейська машина. Біля кругу мене зупинили. Я нічого не порушував. Питаю, у чому справа? Поліцейські мені сказали, що у них є інформація, ніби я управляю транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння. Ми поїхали в лікарню й пройшли тест. Всі показники тесту у мене були в нормі", – коментує ситуацію Микола Йощенко.

"Людина, яка приїхала до лікарні на таксі "Альянс", фірми, що належить голові фракції "Захисників Вітчизни" Олександру Таможньому, й знімала мене на відео, а згодом виклала в соцмережі мої особисті дані, сказала мені, що про інцидент знала ще за годину до самого інциденту. Повідомив йому інформацію про мене особисто Олександр Таможній, який був у "Старому млині" з початку святкування", – додає Йощенко.

Фото: Николай Йощенкоcity.bucha.org