Підняв вагу втричі більшу за власну: бучанець встановив власний рекорд на Гран-Прі Адреналін

11. 01. 2019


Жим лежачи 132.5кг при власній вазі 38.7кг на турнірі Гран-Прі Адреналін і новий власний рекорд, бучанець Максим Новиченко підкорив глядачів та суддів міжнародного турніру з пауерліфтингу, вразивши всіх своїм результатом. Як це було? Та яке значення ці змагання мали для Максима.

Протягом двох днів наприкінці 2018 року найсильніші спортсмени з Білорусі, України, Грузії, Латвії, Польщі, Росії та Литви змагалися за призовий фонд у 10500$. Змагання проходили в новому ФОК Адреналін у Мінську, який перетворився на центр Сили і Змагального Духу й зібрав у своїх стінах шанувальників і любителів спорту, фітнесу та силового триборства.

Максим Новиченко поділився з журналістами газети «Бучанські новини» своїми враженнями від турніру:

– Змагання, які відбулися в Мінську, напевно, найсерйозніші за весь час моїх виступів, адже там зібралися найсильніші атлети України, Росії та Білорусі, про це свідчать три рекорди всіх часів, які було вставлено на цих змаганнях. Для мене це були дуже важливі змагання, до яких готувався з великим бажанням, адже від мого результату також залежало місце, яке посяде наша команда.

Концентрація була максимальна, хвилювань не було, а коли приїхали вже на самі змагання, то енергетика залу дала ще більше заряду мотивації. Виходячи на поміст, я побачив величезну підтримку глядачів, відчуття неймовірні. Коли справився з новою для себе вагою, то не відразу зрозумів, що відбулося, тільки через деякий час з’явилося відчуття задоволення від пройденого шляху й розуміння, що це все недарма.

Я дуже радий, що виступив зі спортсменами світового рівня, що на моїх очах писалася історія пауерліфтингу, і що я був частиною цих змагань, зустрівся особисто зі спортсменами, результати яких мотивували мене з початку моїх занять жимом лежачи. Я дуже вдячний організаторам цього свята сили за теплий прийом і можливість взяти участь у цьому турнірі.

Спілкувалася Юлія Бобрик

за матеріалами bucha.com.uacity.bucha.org