Петиція Президенту України, з метою припинити тиск на мерів Бучі і Ірпеня за 10 днів не набрала і 250 підписів

02. 08. 2016


Петиція бучанців і ірпінчан Президенту України припинити політичний тиск на міських голів Бучі та Ірпеня за 10 днів не набрала і 250 підписів. Цей показник видається досить неочікуваним, зважаючи на те. що 23 липня підтримали близько 3 000 людей на мітингу біля ГПУ:


Нагадаємо, містяни Бучі і Ірпеня зареєстрували електронну петицію Президенту України, з метою припинити політичний тиск на міськголів:

"Силові структури систематично чинять політичний тиск на органи місцевого самоврядування в Приірпінні на Київщині. Зокрема, на міських голів Ірпеня Володимира Карплюка та Бучі Анатолія Федорука. Силові підрозділи працюють не за законом, а за командою «зверху», як це було під час режиму Януковича.

 Ми просимо захистити місцеве самоврядування та принципи децентралізації. А також міських голів, які розвивають міста Ірпінь та Буча. Зокрема, після обрання Володимира Карплюка мером Ірпеня, бюджет розвитку міста зріс у десятки разів, були зупинені корупційні схеми. За рахунок цього у місті капітально відремонтували дороги, збудували нові дитячі садки, амбулаторії, парки, сквери, центри розвитку для дітей, завершується будівництво міського стадіону. Володимир Карплюк – один з найкращих управлінців Київщини. Закликаємо захистити місцеве самоврядування і право кожного населеного пункту на розвиток!"

ПЕТИЦІЯ

 city.bucha.org