Олексій Карабут - переможець II обласного туру Всеукраїнського конкурсу Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу

03. 03. 2017


Від «Кращого уроку футболу» - до абсолютного переможця.
Вчитель фізичної культури Бучанської ЗОШ I-IIIст. №4 – абсолютний переможець II (фінального) обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу»
На базі Васильківської ЗОШ I-IIIст. №3 відбувся фінал обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу». Даний фаховий конкурс серед вчителів фізичної культури проводиться згідно Положення щорічно, окрім року, коли проводиться конкурс «Вчитель року» у номінації «Фізична культура». 
Цьогоріч до фіналу Конкурсу журі відібрало кращі матеріали трьох представників з Броварів, Рокитнянського району та представника з Бучі – вчителя фізичної культури Бучанської ЗОШ I-IIIст. №4 Карабута Олексія Миколайовича. З даної трійки представників наш учитель вважався найдосвідченішим, адже два роки тому у даному конкурсі став переможцем у номінації «Кращий урок футболу». 
Він вдруге став переможцем II (фінального) обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» у номінації «Кращий урок футболу» та за остаточним рішенням журі, в яке увійшли кращі вчителі області – абсолютним переможцем даного Конкурсу.
У жовтні-листопаді на переможця чекає два заключних етапи Всеукраїнського конкурсу, який пройде у Києві.

БМРcity.bucha.org