Містяни Бучі і Ірпеня зареєстрували електронну петицію Президенту України, з метою припинити політичний тиск на міськголів

22. 07. 2016


Містяни Бучі і Ірпеня зареєстрували електронну петицію Президенту України, з метою припинити політичний тиск на міськголів:

"Силові структури систематично чинять політичний тиск на органи місцевого самоврядування в Приірпінні на Київщині. Зокрема, на міських голів Ірпеня Володимира Карплюка та Бучі Анатолія Федорука. Силові підрозділи працюють не за законом, а за командою «зверху», як це було під час режиму Януковича.

Ми просимо захистити місцеве самоврядування та принципи децентралізації. А також міських голів, які розвивають міста Ірпінь та Буча. Зокрема, після обрання Володимира Карплюка мером Ірпеня, бюджет розвитку міста зріс у десятки разів, були зупинені корупційні схеми. За рахунок цього у місті капітально відремонтували дороги, збудували нові дитячі садки, амбулаторії, парки, сквери, центри розвитку для дітей, завершується будівництво міського стадіону. Володимир Карплюк – один з найкращих управлінців Київщини. Закликаємо захистити місцеве самоврядування і право кожного населеного пункту на розвиток!"

ПЕТИЦІЯcity.bucha.org