Міський голова Бучі прокоментував ситуацію з підозрою ГПУ

12. 10. 2016


"... секретарю Бучанської міської ради Vasyl Oleksyuk слідчимиГенеральна Прокуратура України було вручено письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст.364 КК України.

Одночасно з цим, слідчі передали (вручили) повістку для участі у процесуальних діях Бучанський міський голова, а враховуючи гучні заяви очікую завтра/післязавтра і вручення підозри.

Якщо коротко по підозрі секретарю ради, то справа стосується виділення земельних ділянок у 2015-2016 роках, що були надані учасникам бойових дій в #АТО та членам їх родин, під час його головування на пленарних засіданнях #БМР.

З огляду на те, що жодне із вказаних рішень не скасоване судом і навіть не оскаржувалося, а усі рішення ради приймаються колегіально за погодженням відповідних державних органів, будь-які звинувачення на адресу посадових осіб Бучанської міської ради є надуманими та політично мотивованими.

Вже переконаний, що розслідування є упередженим, але сподіваюсь на верховенство права судової системи та втручання керівництва держави, народних депутатів, журналістської спільноти, громадськості з метою захисту інтересів місцевого самоврядування, припинення незаконних дій правоохоронців.

Щиро хочу, щоб нарешті у справі, яка тягнеться десятиліття, суд поставив крапку!!!"

Бучанський міський головаcity.bucha.org