Міський голова Ірпеня Володимир Карплюк прокоментував факт обшуку ІМР Генеральною прокуратурою України

21. 07. 2016


Міський голова Ірпеня Володимир Карплюк прокоментував факт обшуку ІМР Генеральною прокуратурою України:

"Для інформації:
1. Події, які відбуваються в Ірпені - не більше ні менше ніж помста за виграні нами вибори в Коцюбинському. Мені неодноразово передавали "привіти" прикриваючись першими особами держави. Останньою крапкою стало рішення Верховного суду України, яке підтвердило нашу правову позицію. Не дивлячись на це - вибори в Коцюбинському "через коліно" всеодно провели... і програли! Дякую всім тим, хто не здався, хто продовжує боротися з масштабними залишками системи.
2. Я не боюся обшуків. Я хвилююся за своїх дітей, які не повинні зростати у своєму дворі бачучи "зелених чоловічків" з автоматами.
Всім хто ЗАМОВИВ обшуки:
3. Ви маєте мандати нардепів і посади в прокуратурі. Я маю за спиною реальні справи з розвитку міста і підтримку мешканців. Побачимо, що і хто переможе.
4. Ви мене не любите. Вам не має чого мене любити. Я десятки разів (завжди) відмовив вам у виділенні землі, встановленні "ларьків" і збереженні корупційних схем у видачі дозвільної документації містом. Ми змусили десятки підприємств "смотрящих" платити податки і сплачувати пайову участь.
5. Я готовий до публічного розгляду будь-якого висунутого мені звинувачення. Але оскільки ваші задачі політично вмотивовані - у вас не вистачить на це сміливості.
6. Не можна не написати... Мені дійсно телефонують десятки правоохоронців. Вони говорять, що ви нікчемні... Що вони вперше за десятки років побачили реальний розвиток на прикладі Ірпеня.. Вас ненавидять і не поважають навіть виконавці ваших задач. Бо вони люди. Живуть (в тому числі і в нашому регіоні) і бачать правду. Яке у вас майбутнє..? Правильно - ніякого!!!"city.bucha.org