Люди у формі заблокували вхід до судової зали, де розглядатимуть справу по Федоруку

25. 10. 2016


Viktor Krupii повідомив на своїй сторінці, що о 15:00 вхід у залу суду, де розглядатимуть рішення по відстороненню міського голови Бучі Анатолія Федорука від займаної посади, перегородили люди у формі:

"Прийшли до зали судового засідання, яке перенесли на 15:00, а нас зустріли хлопці у формі та екіпіровані, яких виставили аби заблокувати доступ громадськості ті ЗМІ до зали суду, керуючись витягом із протоколу", - написав пан Віктор. 

Цікаво, що витяг з протоколу, який повідомляє про закритість засідання ще кілька годин тому був прийнятий на сміх журналістами, адже не містив офіційних позначок, - тепер мав кілька печатей і підпис судді Підпалого.

Нагадаємо, слідчий суддя Печерського суду В'ячеслав Підпалий надав журналістам розшифровану копію звукозапису засідання від 15 жовтня, коли від ухвалив проводити засідання у закритому режимі.

 25 жовтня під час початку засідання по винесенню рішення по відстороненню міського голови Бучі Анатолія Федорука з посади, суддя Печерського суду Підпалий попросив журналістів покинути судову залу у зв'язку з тим, що рішення має виноситися у закритому режимі.

Журналіст 1+1 наголосив, що процес набув громадського резонансу і вимагав проводити засідання у відкритому режимі. Попри це, суддя оголосив перерву і вийшов з зали суду.

Раніше, представниця Печерського суду повідомила о 10:25 про те, що засідання по обранню запобіжного заходу міському голові Бучі Анатолію Федоруку.

 

 city.bucha.org