ГПУ завершила досудове розслідування відносно міського голови Бучі

08. 08. 2017


Генеральна прокуратура України (ГПУ) завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою діючих міського голови та секретаря Бучанської міської ради. Про це передає УНН з посиланням на управління зв’язків з громадськістю та ЗМІ Генпрокуратури. 

"Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою діючих міського голови та секретаря Бучанської міської ради Київської області, а також колишніх начальників відділу Держкомзему у місті Буча Київської області, у зловживанні службовим становищем при вилученні земель лісового фонду та зміні їх цільового призначення, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України", - йдеться у повідомлення.

Як встановлено слідством, службовці протягом 2002-2015 років незаконно передали у власність земельні ділянки лісового фонду загальною площею понад 80 га, що завдало збитки державі на загальну суму 400 млн грн.

ГПУ, відповідно до ст. 290 КПК України, письмово повідомила підозрюваних та їх захисників у кримінальному провадженні про завершення досудового розслідування та надала доступ до його матеріалів, якими володіє сторона обвинувачення.

За результатами відкриття прокурором матеріалів досудового розслідування підозрюваним та їх захисникам буде вручено обвинувальний акт, який найближчим часом спрямується на розгляд до суду.

Нагадаємо, що санкцією статті, що інкримінується підозрюваним, передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 3-ьох до 6-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-ьох років, зі штрафом від 500 до 1 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Як повідомляв УНН 3 липня, меру Бучі вручили остаточну підозру у "справі бучанського лісу".city.bucha.org