Годинники, картини і Bitcoin: бучанські депутати подали декларації

02. 04. 2018


Ми зібрали для вас посилання на декларації наших депутатів. На жаль, декларації деяких депутатів сайт НАЗК не видає. Можливо, ви нам допоможете їх знайти.

Серед задекларованого нашими депутатами є і годинники, і картини, раритетні авто і, навіть, Bitcoin. 

Комісія з питань регламенту, правової політики, депутатської етики та контролю за виконанням рішень ради та її виконавчого комітету

СЕКРЕТАР МІСЬКОЇ РАДИ:

Олексюк Василь Павлович

ГОЛОВА КОМІСІЇ: 

Цип'ящук Катерина Олександрівна

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ КОМІСІЇ: 

Козак Ігор Олександрович

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ: 

Хуторянська Ніна Віталіївна

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ: 

Черненко Олег Вікторович

Йощенко Микола Миколайович

Комісія з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування

ГОЛОВА КОМІСІЇ: 

Квашук Олег Якович

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ КОМІСІЇ: 

Григорусь Микола Павлович

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ: 

Карпенко Алла Василівна

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ: 

Данюк Руслан Афанасійович

Животовський Олександр Валерійович

Комісія з питань реалізації та впровадження реформ, децентралізації та об’єднання територіальних громад

ГОЛОВА КОМІСІЇ: 

Сотніков Олег Леонідович

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ КОМІСІЇ: 

Волковський Анатолій Дмитрович

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ: 

Османов Музафар Шамсединович

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ: 

Гарбуз Олексій Леонідович

Комісія з питань містобудування та природокористування

ГОЛОВА КОМІСІЇ: 

Янковий Роман Васильович

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ КОМІСІЇ: 

Хвостенко Віталій Вікторович

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ: 

Сусліна Людмила Володимирівна

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ: 

Великодний Андрій Вікторович

Джунь Галина Ярославівна

Комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту, екології та проблем Чорнобильської катастрофи

ГОЛОВА КОМІСІЇ: 

Войналович Людмила Миколаївна

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ КОМІСІЇ: 

Якубенко Віталій Анатолійович

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ: 

Крупа Ганна Іванівна

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ: 

Кравчук Олександр Петрович

Ямненко Олександр Вікторович

Комісія з питань освіти, культури, спорту, справ молоді та гуманітарних питань

ГОЛОВА КОМІСІЇ: 

Наконечний Михайло Петрович

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ КОМІСІЇ: 

Окоєв Іван Миколайович

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ: 

Березинець Олена Едуардівна

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ: 

Подкідишев Андрій Сергійович

Комісія з питань транспорту, зв’язку, торгівлі та побутового обслуговування

ГОЛОВА КОМІСІЇ: 

Паустовський Дмитро Леонідович

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ КОМІСІЇ: 

Мостіпака Сергій Васильович

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ: 

Ісламова Анна Вікторівна

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ: 

Таможній Олександр Васильович

Кухаренко Вячеслав Миколайович



city.bucha.org