Федорук розказав про позов БМР до КабМіну і Прокуратури області

15. 11. 2016


Тимчасово відсторонений від обов'язків міського голови Бучі Анатолій Федорук розказав на своїй сторінці у соц.мережі про позов до КабМіну і Прокуратури Київської області:

"Не менш (а може, й більш) важливою у світлі останніх подій в Печерському та Апеляційному судах є справа, яка буде розглядатися у Господарському суді м.Києва, куди звернулася Бучанська міська рада із позовом до Кабінет Міністрів України та Прокуратура Київської області щодо усунення перешкод у користуванні майном та землею територіальної громади міста Буча.

До справи у якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору, залучені: Київська обласна державна адміністраціяКиївська обласна радаДержавне агентство лісових ресурсів УкраїниДержавна служба України з питань геодезії, картографії та кадаструАсоціація міст УкраїниІрпінська міська радаВорзельська селищна радаГостомельська селищна рада, Коцюбинська селищна рада, а також три Державні науково-дослідні інститути землекористування та містобудування.

Вимоги Бучанської міської ради мотивовані тим, що на підставі сумновідомого судового "рішення Мікуліна" та внаслідок дій Кабміну та Прокуратури Київської області, Бучанська міська рада позбавлена можливості належного користування, володіння та розпорядження майном територіальної громади у межах населеного пункту і просить суд усунути перешкоди.

Ці перешкоди порушують інтереси Бучанської територіальної громади і криються у систематичних вимогах Прокуратури Київської області, яка у своїх листах на ім'я начальника Держгеокадастру в м.Буча фактично вимагає змінити цільове призначення території площею 890 га на ліс першої категорії та передати її до відання КМУ, нехтуючи наявністю на цій території об'єктів приватної власності, висотної забудови, шкіл, дитячих садочків, доріг, кладовища, тощо...

Справа буде слухатися 21.11.2016 о 12:30 в приміщенні Господарський cуд міста Києва, за адресою: м.Київ, бул. Б.Хмельницького, 44-б"city.bucha.org