Федорук не буде тікати від ГПУ за кордон (ВІДЕО)

12. 10. 2016


Міський голова Бучі Київської обл. Анатолій Федорук заявив, що не отримував підозри від ГПУ, а також, що не має наміру залишати територію України. Про це він сказав в ефірі телеканалу "112 Україна".

Секретар міськради, за його словами, підозра вже отримав.

"Виходячи з попередніх обшуків, я вже говорив, що не збираюся покидати Україну, я перебуваю в Бучі, слідчі можуть бути спокійні. Секретарю ради дійсно була дана підозра, я підозри ще не отримував, отримав повідомлення прибути до слідчого відділення в четвер. Після заяви генпрокурора, що вже вручено підозру, думаю завтра слідчі це виконають", - пояснив він.

"Сподіваюся, що слідство буде об'єктивним і неупередженим. На превеликий жаль слідчі поверхнево висловили підозру секретарю ради, думаю, що нічого нового не побачу", - додав Федорук.

Увечері 11 жовтня генпрокурор Юрій Луценко повідомив про вручення підозри меру Бучі та секретарю міської ради.

Нагадаємо, співробітники Генеральної прокуратури України вранці 21 липня почали обшуки в будинку міського голови Бучі (Київська обл.) Анатолія Федорука, а також у Бучанській міській раді. Згодом з'явилася інформація, що обшуки також проходять і в Ірпені. Але тамтешній мер Володимир Карплюк зник.

112 Українаcity.bucha.org